وب نوشت کیش جزیره کیش

اوج بحران ابتذال لجام گسيخته در جزيره كيش(2)
نامحرمان در هتل‌هاي كيش محرم مي شوند!؟ + تصاوير
صراط نیوز :  به دليل عدم وجود سيستم مناسب دوربينهاي مداربسته و ملزم نبودن مالكان آن به حفظ مسايل اخلاقي و تنها به صرف دريافت پول و جذب مشتري، خانم‌ها و آقايان اتاق‌هاي اختصاصي را اجاره كرده و پس از اسكان مستقل به يكديگر مي‌پيوندند!
"صراط" - در حالي كه اين روزها جزيره آزاد كيش! پذيراي مسافران جشنواره تابستاني است، وضعيت بسيار بد حجاب و نوع پوشش نامناسب و زننده بسياري از مسافرين و همچنين عدم نظارت كافي بر هتل‌هاي اين جزيره مايه سوء استفاده عده اي از بي بند و بار ها شده است .
به گزارش صراط نيوز ، وضعيت هتل‌هاي جزيره نيز كه به هيچ وجه بر آنها نظارتي صورت نمي‌پذيرد، بسيار اسفناك است. اين مسئله به وضوح در بسياري از هتل‌هاي يك تا سه ستاره كه عموما از مركز جزيره نيز فاصله دارند و به دليل بارز نبودن، به هيچ وجه نظارتي بر آن‌ها صورت نمي‌پذيرد، مانند هتل (آ.ش)، هتل(را) و هتل (گ) قابل مشاهده است . علاوه بر اين در هتل‌هاي 4 و5 ستاره مانند هتل (الف) و (ش) اتفاقات مشابهي روي مي‌دهد .
بنا بر اين گزارش در بسياري از هتل‌هاي كيش شبكه‌هاي ماهواره‌اي mbcpercia,mbc action, mbc max, mbc2, luxe tv و... از طريق تلويزيون هتل‌ها نمايش داده شده كه پخش بسياري از فيلم‌هاي نامناسب براي خانواده‌ها باعث تعجب برخي مسافرين شده است. متاسفانه چندي پيش از طريق شبكه mbc2 فيلمي غيراخلاقي كه بسياري از صحنه‌هاي آن در سواحل آمريكا اتفاق مي‌افتد از تلويزيون هتل هاي مذكور به نمايش گذاشته ‌شد.
همچنين گزارش‌ها حكايت از آن دارد كه در هتل هاي با كيفيت پايين‌تر به دليل عدم وجود سيستم مناسب دوربينهاي مداربسته و ملزم نبودن مالكان آن به حفظ مسايل اخلاقي و تنها به صرف دريافت پول و جذب مشتري، خانم‌ها و آقايان اتاق‌هاي اختصاصي را اجاره كرده و پس از اسكان مستقل به يكديگر مي‌پيوندند!
متاسفانه در رستوران‌هاي بسياري از هتل‌ها بانوان مخصوصا در ساعات ابتدايي صبح با لباس‌هاي زننده و غيراخلاقي حضور مي‌يابند و در فضاي هتل رفت و آمد مي‌كنند!
اين‌ در حالي است كه در كيش علاوه بر نهادهاي اصلي سازمان منطقه آزاد كيش، نهاد صنفي به نام جامعه هتل‌داران كيش وجود دارد كه كه اعضاي هيات مديره آن نيز جز هتل‌داران كيش مي‌باشند! ولي متاسفانه آنها همچون سيستم‌هاي نظارتي بر روي عملكرد و رفتارهاي غيراخلاقي و غير شرعي موجود در هتل‌ها چشم‌پوشي مي‌كند.
لازم به ذكر است امسال بسياري از بانوان حاضر در جزيره به دليل هواي شرجي و گرم اين حزيره در فصل تابستان، در كنار ساحل علاوه بر استفاده از پوشش نامناسب تي‌شرت و شلوار، با آزادي كامل و بدون حضور حتي يك نيروي امنيتي و نظامي، در محل كشف حجاب نموده و در كنار ساحل به وقت گذراني مي‌پردازند!
در پايان سوال باقي مانده اين است كه دستگاه‌هاي مسئول و نظارتي به چه كار مهم‌تري مشغول هستند كه روابط آزادانه زنان و مردان، رقص در بازارها و اماكن عمومي و آزادي‌هاي شبانه كنار ساحل ، شرب خمر در ملاء عام و اين همه فساد اخلاقي در اين جزيره ي از هفت دولت آزاد را را نمي‌بينند؟!
توضيح : تصاوير خبرنگار صراط از وضعيت ابتذال در جزيره كيش بسيار بيشتر از 4 تصوير فوق بود ، اما تنها تصاويري كه كمي موجه تر بوده و قابل انتشار بود را درج كرديم .
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان:
کی گفته باید با اینها برخورد انتظامی کرد ؟!! چون بهشون توهین میشه ! باید نوازششون کرد ! باید تشویقشون کرد ! حالا کو تا برسن به وضعیت سواحل آنتالیا ! صراط جون تنگ نظر نباش دیگه ! بذار جوونامون حال کنن ! حالا همه مشکلات حل شده فقط لباس پوشیدن مردم مشکل داره ؟! دولت اصول گرا مون کلاش را بندازه هوا . صد رحمت به وضعیت حجاب تو دوره 8 سال افساد! طلبی
وقتی ما مذهبی ها کار مملکت را به امثال آقای مشائی می سپاریم وضع جامعه از این بهتر نخواهد شد!
امیدوارم که بتوانیم جواب رسول ا... را در آخرت بدهیم که چگونه در مقابل هتک حرمت موازین اسلام سکوت کردیم.
inghadar gir nadahid!!!
roozhaye shooma ha ham tamoom mishe!
وا... من هم امسال به كيش رفتم هم به دبي ولي چون به يك چيزهايي اعتقادداريم براي مااين مسائيل پيش نيامده ولي نويسنده محترم بهترنيست اين خانمهايي كه مي فرمائيد در كشورخودمان دست به اين كاربزنند تا دركشور دبي كه هم شحصيت ايراني را زيرسئوال ببرندو هم ارزكشور را به جيب اعراب كثيف بريزند ا
لعنت الله اجمعین

خداوند همه ی مفسدان و بدحجابان را لعنت کند . متاسفانه این اقلیت ازادی اکثریت مردم را گرفته اند ... کاش دولت کاری میکرد . به نظرم در مورد این افراد باید کمی هم از زور استفاده شود این نمیشود که به خاطر یک کار فرهنگی بلند مدت این وضعیت را تحمل کنیم .... در اخر از همه ی شما برادران مخلص و مومن تشکر میکنم که اطلاع رسانی میکنید ..... اجرکم عندالله
تو چه مومنی هستی که هم وطنانتو نفرین میکنی؟پیامبرا به عیادت کسایی که تو مسجد بهشون فحش میدادند میرفتن اون وقت ما... چقدر از اسلام واقعی فاصله گرفتیم
من خودم مذهبی هستم ولی مطمئن باش که با کمی زور کردن کسی به طرف ما جذب نمیشه!!!
تمام مملکتو قبضه کردید یه جزیره کوچک را به مردم بسپارید.دنیا و اخرتشون هم به شما ربطی نداره.
مملكت مسائل مهمتري دارد مردم را سر كار نگذاريد
عين اين تصاويرو بدون واسطه ميشه تو همين تهرانم ديد. نيازي به كيش رفتن نداره. بعدشم، آقاي مشايي وقتي اومد كه مملكت هشت سال بود از دست رفته بود. شما كه ادعاي دين و مذهب ميكنين اون موقع كه اينجور تيپها داشت مد مي شد و شد هنوز سوال پيامبر مطرح نشده بود كه شما بخواين جوابشو بدين؟

هرچه بگندد نمكش مي زنند
lمن جانباز ازاده امروز از کیش برگشتم اکثر رستورانها حتی قایق کف شیشه ایی موزیک زنده و ترانه های مبتذل زنده با وضعیتی افتضاح و درخواست همراهی از مردم برای گرم شدن مجلس می کنند تقریبا شبیه کاباره های ایام طاغوت فقط انها مردند و مشروب سرو نمی شود که اگر اینطور پیش برود .....
اولا که بگید چه کسی این عکس ها را گرفته است؟ واقعا چه طور به خودتان اجازه می دهید که وارد خیابان شوید و از مردم عکس بگیرید؟
دوما، کسانی که می گویند برای مبارزه با بدحجابی نباید کار فرهنگی شود، زمانی که خاتمی گفت آزادی کجا بودند؟ زمانی که سینمای ما دچار بزرگترین ابتذال ها شده بود کجا بودند؟ چطور آن موقع جرات حرف زدن نداشتند و حالا شروع به حرف زدن کرده اند. کسانی مثل نویسنده سایت صراط که افراط گرایی را به نهایت رسانده اند، باید بدانند که امکان ندارد که بازیگران ما در فیلمها بدون حجاب کامل بازی بکنند و در خارج از فیلم عکس های بدون حجاب آنان در اینترنت پخش باشد و خانم فاطمه معتمد آریا بدون حجاب در جشنواره فیلم شرکت کند، بعد با زور و پلیس از مردم بخواهیم که حجاب را رعایت کنند. در این صورت اولین سوال مردم این خواهد بود که چرا با آنان برخورد نمی کنید. تنها راه مبارزه با بدحجابی کار فرهنگی هست و برای نویسنده این سایت افراطی واقعا متاسف هستم که خنجر را از پشت می زند.
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم مرداد ۱۳۸۹ساعت 15:53  توسط کیشوند کیش | 
 
صفحه نخست
مدیریت مطالب وبلاگ
پست الکترونیک
درباره وبلاگ
جزیره کیش
در صورت تمایل میتوانید خاطرات - تصاویر - عکسها و نظراتتان را در سفر به جزیره کیش به ایمیل وبلاگ ارسال نمایید و یا آدرس وبلاگتان را در بخش نظرات بیاورید تا در صورتی که وقایع نگاری در خصوص کیش داشته اید در وبلاگ کیش زیبا ثبت گردد .
 
پیوندهای روزانه
خرید اینترنتی بلیط جزیره کیش 3
ملک در جزیره کیش
خرید اینترنتی بلیط جزیره کیش 2
گردش مجازی در جزیره کیش
خرید اینترنتی بلیط جزیره کیش 1
فرودگاه بین المللی امام خمینی
فـرودگــاه بين المللي مهرآبــاد
روزنامه اقتصاد کیش
پخش زنده رادیو جزیره کیش
نیازمندیها (همشهری)
نوشته های پیشین
مرداد ۱۳۹۰
تیر ۱۳۹۰
خرداد ۱۳۹۰
اردیبهشت ۱۳۹۰
فروردین ۱۳۹۰
اسفند ۱۳۸۹
بهمن ۱۳۸۹
دی ۱۳۸۹
آذر ۱۳۸۹
آبان ۱۳۸۹
مهر ۱۳۸۹
شهریور ۱۳۸۹
مرداد ۱۳۸۹
تیر ۱۳۸۹
خرداد ۱۳۸۹
اردیبهشت ۱۳۸۹
فروردین ۱۳۸۹
اسفند ۱۳۸۸
بهمن ۱۳۸۸
دی ۱۳۸۸
آذر ۱۳۸۸
آبان ۱۳۸۸
مهر ۱۳۸۸
شهریور ۱۳۸۸
مرداد ۱۳۸۸
تیر ۱۳۸۸
خرداد ۱۳۸۸
اردیبهشت ۱۳۸۸
فروردین ۱۳۸۸
اسفند ۱۳۸۷
بهمن ۱۳۸۷
دی ۱۳۸۷
آذر ۱۳۸۷
آبان ۱۳۸۷
مهر ۱۳۸۷
شهریور ۱۳۸۷
آرشيو
آرشیو موضوعی
خاطرات و نظرات گردشگران کیش
کنسرتهای موسیقی جزیره کیش
جشنواره، نمایشگاه و کنفرانسها
خودرو جزیره کیش
دانشگاههای جزیره کیش
مصاحبه مدیران جزیره کیش
انتصابات در جزیره کیش
طرحهای آینده جزیره کیش
نوشته های خودم
قیمتها پس از هدفمندی یارانه ها
بهترینهای وبلاگ جزیره کیش
حوادث جزیره کیش
ورزش جزیره کیش
نوشته ها،مقالات مرتبط با کیش
کیش قدیم
اجلاس جنبش عدم تعهد کیش
جشنواره بین المللی فیلم کیش
نویسندگان
کیشوند کیش
کیشوند 1
پیوندها
سازمان منطقه آزاد کیش
کیش مروارید خلیج فارس
پرتال فرودگاه بین المللی کیش
پرتال بندرگاه تجاری کیش
بیمارستان کیش
فرهنگسراهای جزیره کیش
مرکز بین المللی همایشهای کیش
سایت جشنواره تابستانی کیش
مرکز توسعه تجارت کیش
شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش
گروه سرمایه گذاران کیش
شرکت سهامی تجار کیش
صدا و سیمای مرکز کیش
ایرنا کیش
آموزش و پرورش کیش
موسسه ورزش و تفریحات سالم
شركت توسعه ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات كيش
نمایشگاه هوایی ایران -کیش
دبیرخانه شورای مناطق آزاد
دلفیناریوم کیش
شهر زیر زمینی کیش کاریز
غواصی
غواصی
مارین نیوز
اسب ایران
یزدان پناه
بلاگ گردشگری اسپانیا
پانوراماجزیره زیبای کیش
پانورامیو کیش زیبا
تصاویر وجب به وجب کیش
اسلایداز جزیره زیبای کیش
کتاب زرد کیش
بازار بزرگ مروارید جزیره کیش
درج آگهی رایگان ملکی کیش
مشاورین املاک جزیره کیش
شهر آفتاب کیش
برجهای دوقلوی کیش
دروازه توریستی جزیره زیبای کیش
بانك اطلاعات مقاصد گردشگری
مرکز رزرواسیون هتلهای کیش
گروه هتلهای کیش
هتل بزرگ داریوش
هتل شایان
هتل شایگان
هتل سان رایز کیش
هتل صدف کیش
هتل مریم کیش
هتل پارمیس
هتل پارسیان
تصاویر هتلهای جزیره کیش
کلوپ کیش هتل شایگان
گردشگری میراث فرهنگی
جزیره کیش دیروز و امروز
وبلاگ قبلی پردیس بین الملل شریف کیش
دانشگاه جامع علمی کاربردی کیش
وبلاگ دانشجویان روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی کیش
پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران
پردیس بین الملل کیش دانشگاه علوم پزشکی
پرديس بين الملل کيش دانشگاه صنعتي شريف
دانشگاه آزاد واحد بین الملل کیش
دانشگاه پیام نور کیش
خبرنامه دانشجویی شریف
مادرانه ها در مورد جزیره کیش
سفر مجازی به کشورها وشهرها
اجاره خودرو کیان مهر کیش
کیشنامه
باشگاه دوست داران کیش
آسمان من ابریست
زنبورک (روزنامه ارتباط کیش )
بساک
کیش در google map